úterý 23. července 2013

Domácí burgerové housky

Semtam nás to doma chytne a zatoužíme po poctivém burgeru. Ať už se jedná o masový nebo výborný vegetariánský, žiju v přesvědčení, že se nedá jen tak nacpat do kupované housky na burger, která je obvykle vysušená nebo chutná tak nějak divně a nepřirozeně, takže jí to prostě nevěřím. Pokud nemáte čas, kupte si radši dobrou kaiserku. Pokud ale čas máte, mnohem lepší bude udělat si housky doma, vyjde vás to levněji a chutná to o sto procent lépe ;-)

Já jsem pro tentokrát našla inspiraci na Menu domů a podle mě je to fakt nejlepší recept na housky vůbec! Určitě doporučuji si jej aspoň jednou vyzkoušet, když necháte housky chvíli odpočívat pod utěrkou, budou nádherně měkoučké a vláčné.


Co se týče náplně, záleží čistě jen na vás, zda zvolíte radši kvalitní hovězí nebo půjdete vege cestou a ogrilujete si místo masa výborný žampion portobello nebo zkusíte Jamieho burgery šťastných kraviček, což je recept, který budu do budoucna určitě přidávat sem na blog, takže se máte na co těšit ;-)

1 komentář:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 85 000 posbíraných receptů. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat